Facebook'da Paylaş

Tatlı

admin 2 sene önce yazıldı. 263 kez görüntülenme Yorum Yok
Tarifin Bilgileri

Dakika

Kişilik

rulo-pastamYEMEK YEDİRMEK HAKKINDA HADİS-İ ŞERİFLER  “Sizden herhangi birinizin yemek sofrası misafirinin önünde bulunduğu müddetçe melekler onun için istiğfar ederler.”  Tatlı Tarifleri “Kardeşlerinin yiyip de artırdıkları yemeği yiyenden o yemeğin hesabı sorulmaz.” “Kul dostları ile yediğinden hesaba çekilmez.” “Kul üç yemekten mesul değildir. Bunlar sahur, iftar ve dostları ile yediği yemektir.” “Kıyamet günü Allahü Teâlâ kuluna: ‘Ey Ademoğlu! Ben acıktım beni yedirmedin.’ O şahıs: ‘Sen âlemlerin Rabbisin ben seni nasıl yedirecektim Yâ Rab’ der. Allah (C.C.): ‘Aç olan din kardeşin sana geldi de sen onu yedirmedin, eğer onu yedirseydin beni yedirmiş olurdun’ buyurur.”  Nefis Tatlı Tarifleri “Cennet’te içi dışından, dışı içinden görülen şeffaf köşkler vardır. Bunlar tatlı ve yumuşak konuşan, yemek yediren ve insanlar uykuda iken namaz kılanlar içindir.” Resimli Tatlı Tarifleri
Beğendim
0
Beğenmedim
0
Etiketler :

Benzer Tarifler

Tarife Ait Yorumlar

Tarife ait toplam 0 yorum bulunmaktadır.
Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

En Çok Okunan Tarifler

Sizden Gelenler


DİĞER PROJELERİMİZ

En Ucuzu Al | Kolay Mercimek Çorbası | Tatlı Yemek Tarifleri | Çorba Tarifleri Oktay Usta

Tatlı Yemek Tarifleri Kuruluş © 2011. Kolay tatlı ve yemek tarifleri ile bizi buluşturan, pratik ve resimli tatlı tariflerini annemizin lezzeti ile bize sunan kapsamlı tatlı tarifleri sitesi.

RASTGELE TARİFLER

Kuruluş © 2011. Kolay tatlı ve yemek tarifleri ile bizi buluşturan, pratik ve resimli tatlı tariflerini annemizin lezzeti ile bize sunan kapsamlı tatlı tarifleri sitesi.